Publicat 15 Mai 2019 | Expiră 15 Iun 2019

Supervizor - Servicii curatenie

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-- Foarte organizat si un excelent coordonator
-- Studiile superioare constituie un avantaj
-- Bun negociator si o buna abilitate de a comunica eficient
-- Abilitatea de a identifica nevoile clientului si de a anticipa crizele si demersurile intreprinse spre rezolvarea lor; proactivitate
-- Fire deschisa, orientata spre client si spre solutii
-- Cunostinte operare PC: Word, Excel, etc
-- Cunostinte avansate limba engleza (scris, vorbit)
-- Capacitate de analiza si sinteza a informatiilor
-- Flexibilitate si adaptabilitate
-- Bune abilitati de management al timpului
-- Experienţa in domeniul administrativ si/sau cunostinte tehnice (intretinere / mentenanta) constituie un avantaj

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

-- Responsabil direct de livrarea serviciilor si implementarea contractului in site-urile de care este responsabil
-- Identifica problemele si administreaza gestionarea solutiilor pe baza resurselor pe care le are la dispozitie; creativitate
-- Este responsabil din punct de vedere operational pentru buna desfasurare a activitatii din site-urile clientilor unde organizeaza si coordoneaza echipele din subordine
-- Participa la procesul de recrutare si angajare a noilor angajati pentru siteurile desemnate
-- Administreaza relatia cu clientii in scopul retentiei si dezvoltarii
-- Prezinta rapoarte de activitate ale serviciilor administrate in site-uri
-- Planifica si aloca sarcini astfel incat sa asigure utilizarea eficienta a resurselor, personalului si echipamentelor
-- Gestioneaza bunurile, materialele, echipamentele utilizate in activitatea desfasurata
-- Promoveaza si comunica valorile companiei, dezvolta serviciile si urmareste oportunitatile de dezvoltare a businessului

Suntem o companie activă la nivel național din anul 2014 și specializată în servicii complete de facility management.
Serviciile de curăţenie reprezinta cca 80% din activitatea curenta.
Peste 500 de angajați caracterizați prin profesionalism, discreție îndemânare, adaptați la programul și necesitațile fiecărui beneficiar ne reprezintain contractele naționale in acest moment.

Viziunea Déjà vu International este aceea de a ne situa in topul furnizorilor nationali de servicii profesionale de curatenie.
Misiunea Déjà vu International, o reprezinta transpunerea in practica a valorilor companiei: integritate, eficienta, profesionalism si discretie. Altfel spus parteneriatele dezvoltate cu noi au o singura orientare: win-win.

Daca vrei sa faci parte din echipa noastra asteptam cu interes cv-ul tau.

Expirat
Supervizor - Servicii curatenie  -  SC DEJA VU INTERNATIONAL SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles