Supervizor Receptie Marfa - Depozit E-Commerce

A&D Pharma - Dr. Max Group 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Studii medii sau universitare;
  • Cunoasterea limbii engleze nivel mediu;
  • Cunoasterea pachetului Microsoft Office (Excel, Word) nivel mediu;
  • Experienta anterioara in supervizare echipe;
  • Abilitati de comunicare si lucru in echipa;
  • Orientare catre rezultate si performanta;
  • Organizare si planificare;
  • Flexibilitate de a lucra in ture.

Descrierea jobului

Responsabilitatile postului:
  • Coordoneaza, planifica si controleaza activitatea lucratorilor alocati pe tura de care este responsabil;
  • Planifica si organizeaza activitatea personalului din echipa pe care o coordoneaza;
  • Supravegheaza si se asigura in permanenta ca distribuirea sarcinilor de pe tura sa corespunde volumului de lucru;
  • Centralizeaza numarul de linii neconforme pentru lucratorii de pe tura de care este responsabil;
  • Asigura si respecta pastrarea in conditii optime a produselor si a tuturor bunurilor cu care intra in contact in indeplinirea sarcinilor de serviciu;
  • Participa activ la inventarele programate sau la cele inopinante.

Ce oferim?
  • Mediu de lucru intr-o retea de distributie si retail farmaceutic cu acoperire nationala, in care punem pret pe cooperare si colaborarea dintre colegi;
  • Spatiu pentru dezvoltare profesionala prin oferirea constanta de oportunitati de crestere si dezvoltare in cadrul companiei;
  • Pachet de servicii medicale la unul din cei mai mari furnizori de servicii medicale;
  • Reduceri substantiale la branduri din portofoliul de produse proprii si exclusive;
  • Oferte speciale de la partenerii companiei;
  • Zile de concediu suplimentare in functie de vechime;
  • Invatare continua - platforma de e-learning.

Descrierea companiei

Despre A&D Pharma – Dr.Max Group:

Cu o experienta de aproximativ 25 de ani pe piata locala, A&D Pharma, subsidiara a Dr.Max Group, este unul dintre cele mai mari grupuri farmaceutice din Romania, oferind servicii integrate de import, distribuție și retail farmaceutic, prin intermediul companiei de distribuţie de medicamente, Mediplus, al lanţurilor de farmacii Sensiblu şi Dr.Max. Suntem compania in care pasiunea, creativitatea si perseverenta te conduc spre performanta. Iti oferim un mediu provocator si dinamic in care te poti dezvolta alaturi de echipe de succes si unde tu stabilesti masura impactului pe care il poti avea! Accepta provocarea de a face diferenta impreuna!
Mai multe informatii pe: www.adpharma.com

Publicat 12 Sept. 2022 Reactualizat 10 Oct. 2022 Expiră 12 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.