Publicat 03 Feb 2019 | Reactualizat 18 Feb 2019 | Expiră 05 Mar 2019

Supervizor pt angajatii firmei din mag. Carrefour si Cora.

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 5 ani experiență în muncă

Candidatul ideal

-Fire dinamica si energica cu spirit de observatie si initiativa;
- Persoana cu simtul responsabilitatii si al seriozitatii;
- Experienta in merchandising.
-Experienta in implantarea produselor pe rafturile din magazine.

Descrierea jobului

-Controleaza echipa pe care o are in subordine, in functie de indicatiile date de firma.
-Supravegheaza merchandiseri firmei din incinta magazinelor Carrefour si Cora din Bucuresti.
-Participa la implantarea produselor sezoniere la magzinele importante.
-Efectueaza vizite zilnice la magazinele respective pentru a verifica activitatea merchandiserilor.
- Mentine legatura cu toti sefii de raioan si de departament ale magazinele unde sunt prezente produsele firmei.
-Urmareste statusul comenzilor si livrarilor.
-Salariu motivant,bonus de performanta.

Companie de import si distributie jucarii si decoratiuni de craciun, prezenta de peste 24 de ani pe piata romaneasca. Clientii principali sunt concernele multinationale din Romania.

Supervizor pt angajatii firmei din mag. Carrefour si Cora.  -  Regency Trade Company