Supervizor productie

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Minim 2 ani experienta in managementul echipei (coordonarea unei echipe extinse - 50 persoane / schimb);
- Experienta intr-un post similar constituie avantaj;
- Cunostinte Lean si/sau metode de imbunatatire alternative;
- Bune cunostinte de utilizare computer (Microsoft Office, Outlook);
- Limba engleza nivel mediu (abilitati de a vorbi & scrie);
- Disponibilitate de a lucra in 2 schimburi;
- Excelente abilitati de comunicare;
- Capacitate de analiza si sinteza, organizare si rigurozitate;
- Spirit de echipa;
- Flexibilitate, dinamism si rapiditate in adaptarea la cerintele companiei;

Descrierea jobului

- Planificare activități;
- Coordonarea echipei (prezenta, punctualitate, pauza, completarea pontajelor zilnice);
- Planificare, realizare și evaluare audituri interne sectie (proces, produs, 5S);
- Elaborare instrucțiuni de lucru;
- Planificare si instruire personal în funcție de cerințe și nevoile secției;
- Suport și sprijin echipa;
- Monitorizare indicatori de performanta secție;
- Acțiuni corective;
- Propunere, elaborare, monitorizare acțiuni de îmbunătățire continuă;

ARNEPLANT JOMO SRL, este parte a grupului ARNEPLANT SL, cu sediul central in Arnedo, La Rioja, Spania si este la ora actuala unul dintre cei mai mari producatori, cu prezenta in Europa si Asia, de produse termoformate – branturi – folosite de firme renumite in industria de incaltaminte si de echipament sportiv sau medical din lumea intreaga.

In procesul de fabricatie folosim materiale termoformabile precum spume pe baza de polietilena, poliuretan, EVA precum si piele, pasle si materiale netesute.

Inovatiile permanente in tehnica de termoformare precum si folosirea celor mai diverse materiale reprezinta unul dintre avantajele noastre.

Publicat 29 iun. 2022 Reactualizat 29 iul. 2022 Expiră 29 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos