Supervizor productie

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Supervizor productie : Fabrica producatare de materiale de constructii - zona Buftea (Ilfov)

Cerinte
1)Calificare de inginer;
2)Experiența de minim 2 ani;
3)Cunostinte ale pachetului Microsoft Office;
4)Cunostinte ale aplicatiei SAP
5)Cunostinte ale lb. engleze (nivel mediu)

Descrierea jobului

1)Stabilirea prioritatilor de productie / utilizare a masinilor / distribuirea sarcinilor catre operatori - Comunicarea subordonatilor planului de productie, normelelor ce trebuie realizate, precum si rezultatele atinse;
2) Monitorizarea realizarii activitatilor de productie in conformitate cu procesul definit si cerintele de calitate;
3) Completarea cu date reale si corecte a rapoartelor de productie, asigurand transmiterea acestora in timp real si introducrea in aplicatii ERP
4)Asigurarea de respectarea regulilor de protectie a muncii de catre operatorii din subordine, si sedintele periodice de instructaj sunt tinute cu regularitate in conformitate cu planul dat de catre departamentul de specialitate;
5) Asigurarea ca operatorii din subordine lucreaza conform fisei postului, si ca toate procedurile de lucru sunt respectate si aplicate;
6)Instruirea operatorilor de pe liniile de productie
7) Asigurarea realizarii activitatilor cu numarul prevazut de operatori, cu pregatirea ceruta.
8) Responsabila de aplicarea si implementarea noilor proceduri de lucru;
9) Asigurarea desfasurarii productiei intr-un climat de lucru pozitiv ;
10) Asigurarea realizarilor activitatilor conform orarului stabilit, cu respectarea stricta a timpului de munca si de asemenea a pauzelor;
11) Atitudine profesionala in relatiile pe care le are cu toti angajatii si colaboratorii companiei
12) Realizarea evaluarii periodice a performantei subordonatilor, conform proceselor stabilite in companie;
13) Motivareaa subordonatilor, asigurarea de tratament principial si egal tuturor subordonatilor, incurajearea performantalor si rezultatelor pozitive;
14) Subordonare directa : Director Productie

Beneficii:
1)Salariul atractiv;
2)Tichete de masa;
3)Telefon si laptop de munca;
4)Program de lucru: luni - vineri (un singur shimb).

Don Construction Products (DCP) a acumulat peste 90 de ani de experiență în dezvoltarea, fabricarea și comercializarea materialelor de construcție inovatoare. DCP are operațiuni în America de Nord, Europa, Africa, Orientul Mijlociu și Asia, cu 15 locații de producție și o rețea de distribuție pentru peste 35 de țări.

Publicat 18 nov. 2021 Reactualizat 18 dec. 2021 Expiră 18 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos