Publicat 27 Aug 2007 | Reactualizat 25 Sep 2007 | Expiră 27 Aug 2007

SUPERVIZOR CONTACT CENTER

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Clientul nostru este o companie tanara si dinamica, a carei misiune este de a asigura excelenta in domeniul “relatiilor cu clientii” si de a deveni un partener de incredere pentru dezvoltarea afacerii.
Clientul nostru ofera servicii de call-center inbound si outbound si are diverse proiecte pentru Romania si pentru piata internationala.

Cerinte:
- cunostinte de limba engleza la nivel conversational,
- experienta pe un post similar de minim un an,
- experienta pentru proiecte inbound (cusomer care) cat si outbound (telemarketing, telesales).

Descrierea jobului

Obiectivul postului:
este direct raspunzator pentru obtinerea de rezultate in concordanta cu obiectivele stabilite pentru activitatea direct productiva- ECHIPA DE AGENTI CALL CENTER

- coordonarea proiectelor de contact center (inbound si outbound),
- urmarirea si suportul activitatii echipelor de agenti call center,
- urmarirea permanenta a obiectivelor calitative si cantitative in cadrul proiectelor,
- identificarea situatiilor exceptionale in cadrul proiectelor de contact center si a modalitatilor de solutionare a acestora,
- realizarea activitatii de mentenanta ale proiectelor de contact center,
- participarea la elaborarea scripturilor de apel,
- realizarea rapoartelor periodice privind evolutia proiectelor,
- evaluarea periodica a agentilor,
- selectia si recrutarea agentilor.

Beneficii:
- pachet salarial atractiv,
- bonusuri, prime in functie de realizari,
- mediu de lucru profesionist,
- posibilitati de avansare.

ABC HUMAN CAPITAL este urmarea fireasca a experientei de peste 6 ani castigata de fondatorii companiei, in acest domeniu vast , complex , provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.
Anul 2005 a reprezentat momentul concretizarii unui ideal: fondarea unei companii ce pune la dispozitia clientilor sai intreaga gama de servicii aferente capitalului uman.

www.abchumancapital.ro

Expirat
SUPERVIZOR CONTACT CENTER  -  ABC HUMAN CAPITAL