Publicat 02 Aug 2007 | Expiră 03 Aug 2007

supervisor

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

dinamic
tanar

Descrierea jobului

responsabilitati
Supravegheaza operatorii din birou
Comunica cu partenerii si companiile care furnizeaza servicii
Administreaza si raporteaza activitatile operatorilor
Comunica cu directorii de vanzari
Comunica cu operatori

Cunostintele de lb slovaca sunt bine venite
trimiteti cv-urile d-voastre pana la 10 august pe adresa kapusneak@salvegroup.com
Implementeaza si controleaza distributia documentelor, contractelor
Trainingul operatorilor din birou
Coopereaza in crearea metologiei si inbunatatirea a calitatii proceselor
Controlul calitatii si monitorizarea procedurilor de de cresterea calitatii
Cerinte
Experienta in resurse umane cel putin un an
Abilitati foarte bune MS excel si MS word
Cunostinte de lb. slovaca si engleza constituie un avantaj
Abilitati de comunicare
Abilitati de organizare ,flexibil
Permis de conducere

Descrierea companiei

Firma activeaza in domeniul asigurarilor

Expirat
supervisor  -  Salve Club Broker de Pensii Private

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles