Publicat 27 Aug 2007 | Reactualizat 25 Sep 2007 | Expiră 27 Sep 2007

supervisor punct de lucru Bucuresti

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta FMCG in coordonarea echipelor,in deschiderea de noi zone,in a aplica strategia si politica companiei,capabili sa-si asume responsabilitatile postului si de a lucra program prelungit asa cum presupune pozitia respectiva.

Descrierea jobului

Coordonarea echipei de vanzari cu prioritate in atingerea volumelor propuse si livrarea la termen a acestora,supravegherea programelor de promovare a vanzarilor si de trade marketing,implementarea politicii de merchandising,supravegherea rutelor de vanzare si aprovizionare.

Companie de productie din carne si mezeluri ce va deschide punct de lucru in Bucuresti,in prezent cu acoperire in toate celelalte zone ale tarii si o cota de piata ce pozitioneaza compania intre primele la nivel national.

Expirat
supervisor punct de lucru Bucuresti  -  Districarm Distribution