Supervisor Echipa Curatenie

Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Societate comerciala angajam Supervizor Echipa Curatenie
Locatiile Bucuresti Sector 6, si Constanta

Cerinţe:

- capacitatea de a comunica şi relaţiona în situaţii diverse,
- capacitatea de organizare şi prioritizare,
- iniţiativă şi atitudine pozitivă,
- flexibilitate, discreţie şi loialitate,

Descrierea jobului

- coordoneaza, organizeaza si controleaza activitatea personalului de curatenie din locatie;
- desfasoara lucrari de curatenie manual sau cu masina de spalat
- stabilieste si repartizeaza sarcinele/atributiile.
- instruirea operatorilor - verifica modul in cere sunt executate lucrarile de cleaning;
- desfasoara activitati administrative de aprovizionare cu necesarul de materiale pentru desfasurarea curateniei;
- intocmeste pontajele lunare pentru personalul din subordine;

Se oferă:
- salar + tichete masa
- telefon de servici

Informatii suplimentare la nr de tel 0743076242

Briteon este o companie pregătită să ofere servicii complete de curățenie, suport, mentenanță tehnică, securitate, D.D.D., piscine, peisagistică sau catering, în regie proprie și prin parteneri, în toată România. Alături de serviciile și produsele sale complexe, calitatea și valoarea acestora primeaz

Publicat 18 mai 2022 Reactualizat 15 iun. 2022 Expiră 17 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos