Publicat 20 Feb 2019 | Reactualizat 20 Mar 2019 | Expiră 23 Mar 2019

Supervisor Departament Montaj

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii tehnice
Cel putin 1 an de experienta intr-un post similar de supervizare a unei echipe, in domeniul constructiilor
Persoana cu initiativa, capabila sa lucreze si in echipa si independent
​Seriozitate, integritate, bun management al timpului

Descrierea jobului

Planificarea și supravegherea activitatii, în cadrul grupului, în conformitate cu procedurile companiei.
• Supraveghere și controlare sarcini de montaj;
• Supravegherea executarii lucrărilor, pastrarea legaturii cu beneficiarii
• Planificarea resurselor, planificarea calificărilor;
• Asigurarea pregătirii site-ul conform cerințelor;
• Asigurarea respectarea procedurilor de angajare și de sănătate și siguranță în muncă

Fondat în Elveţia în anul 1874, Grupul Schindler este un important furnizor mondial de ascensoare, scări rulante și servicii conexe. Soluţiile de mobilitate Schindler transportă un miliard de persoane în fiecare zi în întreaga lume. În spatele succesului companiei sunt peste 60 000 de angajaţi din peste 100 de ţări.

Schindler produce, instalează, oferă servicii și modernizează ascensoare, scări şi trotuarele rulante pentru aproape toate tipurile de cerințe din întreaga lume. Compania este specializată în tehnologii de ultima generație, proiectate și testate riguros pentru siguranță, confort, eficiență și fiabilitate.

Inspirat de viziunea de a fi cel mai bun furnizor de servicii din industrie pentru clienții săi, Schindler va continua să dezvolte în viitor soluții de mobilitate extrem de inovatoare și ușor de utilizat și să le livreze pe piața mondială.

Expirat
Supervisor Departament Montaj  -  SC Schindler Romania SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles