Publicat 16 Ian 2016 | Expiră 17 Feb 2016

SUPER Event Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Hei, ma bucur ca esti interesat de job-ul pe care il avem de oferit.

Sper ca esti o persoana zambareata, careia ii place sa se implice mai mult decat sa stea degeaba la birou si vrei sa iti gasesti job-ul in care talentele si munca ta vor fi apreciate din toate punctele de vedere.

Dar ca sa nu iti pierdem timpul, si sa nu fi nevoit sa citesti un anunt plictisitor pentru ca apoi sa iti dai seama ca nu esti potrivit(a) pentru job-ul nostru, vrem sa incepem cu lucrurile mai putin placute.

Nu aplica daca:
- nu ai absolvit liceul
- nu esti inscris la o facultate sau sa o fi terminat deja
- nu esti dispus sa dai 100% in fiecare zi
- nu stii sa scrii corect gramatical
- nu stii sa fii diplomat si zambitor
- nu stii si nu vrei sa duci lucrurile la bun sfarsit
- nu vrei sa te dezvolti in fiecare zi

Aplica daca:
- esti o persoana energica, cu apetit de a se implica in evenimente, spirit organizator
- esti cunoscator al notiunilor de PR, absolvent sau student la o facultate cu profil apropiat de cel al PR-ului si marketingului sau macar sa simti ca ti se potriveste acest domeniu
- experienta intr-un post similar poate fi un avantaj.
- cunoscator de Microsoft Office si al limbii engleze. Franceza poate fi de asemenea un avantaj.
- persoana placuta, cu simt al umorului si cu abilitatea de a se integra usor intr-un mediu de lucru.

Descrierea jobului

Tipuri de activitati pe care le vei avea de facut:
- vei stabili si implementa strategia de atragere si fidelizare a clientilor care participa la evenimentele noastre
- vei organiza evenimente - concept, planificare, promovare, desfasurare si evaluare
- vei prospecta piata, vei procesa comenzi, vei discuta cu clientii sau potentiali clienti, vei cauta solutii de rezolvare a tuturor situatiilor clientilor, vei transmite oferte, vei realiza si gestiona baze de date