Publicat 07 Mar 2018 | Expiră 07 Apr 2018

Sudori WIG/TIG141/6,instalatori de țevi/ Welders TIG,Fitters

80 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Țeavă sudor cu certificate sau instalator cu cunoștințe izometrice.
Pipe welder with certificates or fitter with isometric knowledge .

Descrierea jobului

Trebuie să fii angajat pe cont propriu (companie). Lucru in echipa . Șansă de a ridica și de a lucra. Călătorind în străinătate - este necesar un pașaport internațional.

You need to be self employed .
Team work .
Chance for raise up and carreer .
Travelling abroad - international passport required .

Suntem o companie internațională care activează în industria alimentară, în fabricile de bere și în farmacie. Compania oferă conducte complete și construcțiile lor, în principal din oțel inoxidabil de înaltă calitate. De fapt suntem în căutarea pentru personalul angajat: 1. Sudori (ARGON) WIG / TIG 141/6 cu certificate UE valabile EN ISO 9606 / 141W sau TUV 2. Instalatori de țevi - Specialiști care lucrează singuri cu planuri isometrice și 3D. Cunoștințe isometrice NECESARE! Construcția completă a conductelor și a construcțiilor lor - tăierea, șlefuirea, fixarea și montajul. Comunicativ ENGLEZĂ, germană, cehă - recomandat Noi nu suntem o agenție personală. Veți primi contract direct de la companie. Fără taxe și alte cheltuieli din partea dvs. Plata - începând de la 12 Euro pe oră (3000-4000 Euro). Compania oferă servicii pe tot parcursul anului și au proiecte în întreaga lume. Transport gratuit la locul de muncă și spate, cazare gratuită, haine de lucru, vize e.t.c. În prezent, lucrăm la proiecte în Europa, Africa și America de Sud. CV-uri, certificate și fotografii la e-mail: nikolay.kiryakov@itm-most.cz
www.itm-most.cz
Telefon: 00420 739 390 653
Nikolay Kiryakov Manager personal

We are International company working at food industry , breweries and pharmacy .
The company is providing complete pipelines and their constructions mainly from high quality stainless steel.
Actually we are Looking for SELF EMPLOYED :
1. Welders (ARGON) WIG/TIG 141/6 with valid EU Certificates EN ISO 9606 / 141W or TUV
2. Pipe fitters – Specialists working alone with isometric and 3D plans . Isometric Knowledge REQUIRED ! Completely building pipelines and their constructions – cutting, grinding, fixing and montage.
Comunicative ENGLISH , German , Czech - recommended
We are not Personal Agency. You receive contract directly from the company.
No taxes and any other expenses from your side.
Payment – starting from 12 Euro per hour . (3000-4000 Euro / month)
The company offers work all year round and have projects all over the world.
Free transport to the workplace and back , free accommodation ,working clothes , visas e.t.c.
At the moment we are working on projects in Europe, Africa & South America.
CVs , Certificates & Photos to email : nikolay.kiryakov@itm-most.cz
Phone : 00420 739 390 653

Nikolay Kiryakov
Personal Manager

Expirat

Sudori WIG/TIG141/6,instalatori de țevi/ Welders TIG,Fitters  -  ITM - Internationale Technische Montage s.r.o.