Publicat 24 Aug 2020 | Reactualizat 24 Sep 2020 | Expiră 01 Oct 2020

Sudori Wig-Mag

35 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Sudori autorizați Wig și Mag

Descrierea jobului

Experienta in procedeele de sudare Wig si Mag pentru lucru in santiere de constructii-montaj in tara si strainatate (Franta).
Capacitate de înțelegere a documentației tehnice;
Cunostinte privind pregătirea și realizarea sudurii;
Disponibilitate pentru deplasări;
Cunoașterea unei limbi străine (franceză/engleză la nivel conversațional) constituie un avantaj.
Veți beneficia de salariu atractiv și de facilitățile fiscale pentru construcții

Companie de constructii-montaj cu peste 70 de ani activitate in domeniu.

Expirat

• Analizati cu atentie informatiile din cadrul anunturilor de recrutare! Daca aveti dubii in privinta veridicitatii anumitor date sau in cazul unor solicitari suplimentare ale angajatorilor (trimiterea de documente personale, sume de bani etc.), va rugam sa ne scrieti la [email protected].

Sudori Wig-Mag  -  S.C. Energomontaj S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles