Publicat 13 Oct 2017 | Expiră 12 Nov 2017

​Sudori TIG/WIG/141/Argon, in Olanda

6 posturi

Candidatul ideal

Eastmen (companie olandeza, cu certificare NBBU/NEN 4400/VCU) angajeaza in Olanda sudori cu experienta relevanta in procedeul de sudura TIG/WIG/141, vorbitori de limba engleza.

Despre proiecte

Locurile de munca disponibile pe postul de sudor WIG/TIG vizeaza diferite sectoare industriale, de la industria constructoare de masini, la industria alimentara, la constructia de rezervoare/containere/´tanks´ folosite in industria petrochimica etc. Diversitatea proiectelor noastre ofera sansa oricarui profesionist sudor WIG/TIG de a-si pune in valoare calitatea serviciilor de sudura, in conditii contractuale foarte bune.

Cerinte generale pentru ocuparea postului:

  • Experienta relevanta in procedeul 141/TIG/WIG (sudare cu arc electric in mediu de gaz protector cu electrod nefuzibil)
  • Cunostinte de limba engleza;
  • Capacitatea de a lucra dupa fisa tehnica de lucru.
Avantaje:
  • Autorizatie conform ASME sau ISO valabile;
  • Experienta si cu lucrari de asamblare;
  • Detinerea permisului de conducere B;
  • Disponibilitate in cel mai scurt timp posibil.

Descrierea jobului

Se ofera:

  • Contract de munca legal olandez, full-time, pe perioada nedeterminata
  • Posibilitate de colaborare pe termen lung pentru persoanele care corespund profesional
  • Pe timpul sederii în Olanda aveti la dispozitie asistenta în lb. romana
  • Salariu atractiv, plata saptamanala in EUR
  • Cazare in conditii avantajoase, camera proprie si WiFi gratuit
  • Asigurare colectiva, care acopera asigurarea medicala si spitalizarea
  • Optional - Inchiriere autoturism de la Eastmen
Pentru mai multe informatii, va rugam sa ne contactati la numerele de telefon sau la adresele de email:

Birou Targu Mures:
Emanuela: emanuela@eastmen.eu +40 732 007 727
Amelia: amelia@eastmen.eu +40 732 115 919

Birou Constanta:
Emilia: emilia@eastmen.eu +40 799 945 201
Elena: elena@eastmen.eu +40 799 945 202
Ionela: ionela@eastmen.eu +40 799 945 200

Eastmen (cu atestat NBBU/ NEN 4400 / VCU) este o companie care se ocupă cu recrutarea și plasarea forței de muncă (personal tehnic specializat) în Olanda.
www.eastmen.ro

​Sudori TIG/WIG/141/Argon, in Olanda  -  Eastmen Human Resources B.V.