Publicat 03 Iun 2019 | Reactualizat 01 Iul 2019 | Expiră 05 Iul 2019

Sudori TIG/WIG, cu sau fără experiență

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Firma S.C. Brossbox S.R.L. , cu sediul în Marghita, Str. Bujorului, Nr. 2C,
angajează sudori TIG/WIG, cu sau fără experiență, program într-un singur schimb.

Candidatul ideal:

  • Nu solicităm calificare în sudură
  • Cunoștințe de bază sudură
  • Atent la detalii
  • Puncutalitate și eficiență
  • Experiență în sudură TIG/WIG constituie avantaj

Descrierea jobului

Descrierea jobului / Ce trebuie să faci:

  • Pregătește componentele ce urmează a fi sudate, în conformitate cu instrucțiunile de lucru și comanda de producție;
  • Menține în bune condiții de funcționare echipamentele și instrumentele de lucru;
  • Efectuează și menține curățenia la postul de lucru;
Beneficii oferite:
  • Pachet salarial competitiv;
  • Instruire la locul de muncă;
  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată
  • Tichete de masa
  • Tichete cadou

Fondată la începutul anilor ’90 în Germania, firma noastră operează în România din anul 2009 și produce cutii pentru mașini de transport, cutii de unelte etc. din aluminiu și inox, care sunt comercializate în toată Europa.
În anul 2012, linia completă de producție a fost mutată în Marghita, unde producem cutii standard, pe care le comercializăm online și cutii unicate la cererea clienților noștri.
Așteptăm cu interes aplicația dumneavoastră la adresa de E-mail: attila.szoeke@brossbox.de , sau puteți să aplicați personal la sediul firmei.
În cazul în care aveți întrebări, sau doriți informații suplimentare, ne puteți contacta la numărul de telefon 0259 355063, de Luni până Vineri între orele 08:00-16:00;

Toate datele și CV-urile sunt tratate cu confidențialitate și vor fi luate în considerare!

Expirat
Sudori TIG/WIG, cu sau fără experiență  -  BROSSBOX S.R.L