Publicat 07 Mai 2019 | Reactualizat 04 Iun 2019 | Expiră 07 Iun 2019

Sudori si sudorite MIG-MAG in Franta

15 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Esti priceput/priceputa la sudura? Ai lucrat minim 3 ani cu procedeul mig-mag?
Nu te mai multumesc conditiile de lucru din tara? Te bate gandul sa pleci in strainatate?
Ai mai multe oferte dar nici una nu te-a convins?

Poate e timpul sa afli si oferta noastra!
Pe noi nu ne intereseaza diplomele, ci experienta ta practica pe suduri multistrat, verificate cu US/LP/RX. Nu avem nevoie sa stii limbi straine, sa ai permis de conducere sau sa pleci cu masina ta. Nu iti percepem nicio taxa de dosar.
Vrem doar sa fii serios, muncitor, si dispus de plecare in Franta.

Descrierea jobului

Ce vei face tu?
* vei lucra intr-o fabrica de renume din Franta in domeniul productiei de vagoane, in regiunea Mayenne
* vei suda componente pentru vagoane (lonjeroane, sasiuri, boghiuri) cu procedeul 135
* pozitii de sudare - orizontal si vertical pe tabla de 4-40 mm
* iti vei pregati piesele si iti vei regla aparatul de sudura
* vei respecta normele si cerintele clientului

Noi iti oferim:
* contract inregistrat in Romania, pe salariu mediu pe economie si detasare in Franta
* pachet salarial compus din parte de salariu in lei si diurna in euro (cele doua insumate minim 1800 EURO IN MANA)
* program de lucru intre 39-48 ore pe saptamana
* ore suplimentare platite cu 125% sau 150% conform legii
* cazare gratuita, mobilata si utilata (2 persoane in camera)
* masini de serviciu
*asigurare medicala internationala gratuita
*suport din partea noastra pe perioada detasarii

Noi nu facem discriminari! Daca ai talent si pasiune pentru sudura, fie ca esti barbat sau femeie te asteptam la sediul nostru pentru un interviu si o proba de lucru!

STAFF TEMP RO - suntem o agentie de munca in continua dezvoltare, avand o vasta experienta in detasarea de personal temporar. Prin proiecte reusite, cu angajati impliniti din punct de vedere profesional si clienti satisfacuti, ne remarcam atat pe piata interna cat si in spatiul european. Numarul certificatului de inregistrare ca si Agent de munca temporara: A0000693/29.03.2016

Expirat

Sudori si sudorite MIG-MAG in Franta  -  Staff Temp Ro