Publicat 07 Jun 2019 | Reactualizat 07 Jul 2019 | Expiră 08 Jul 2019

SUDORI ROBOTI INDUSTRIALI

6 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Dorim sa ne marim echipa, drept urmare cautam, operatori sudura pe MIG Mag si roboti industriali cu actionare automata cu experienta.

Cerinte:

  • Experienta in domeniu de 1-3 ani;
  • Calificare de sudor Mig Mag, cunostinte dovedite in operarea robotilor de sudura (FANUC,KUKA,KAWASAKI, etc);
  • Cunostinta de operare CNC;
  • Disponibilitate pentru program in 3 schimburi;
  • Dexteritate manuala si seriozitate;
  • Studii medii;
  • Disponibilitate a efectua sarcini repetitive;
  • Capacitate fizica de a ridica greutati;
  • Cunostinte in ajustarea unui program de sudura;
  • Testarea cunostintelor despre robot in timpul interviului(conditie obligatorie).

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Asigura desfasurarea activitatii de productie conform plan de productie si norme de calitate;
  • Asigura fabricarea pieselor in acord cu planificarea productiei si a cerintelor de calitate
  • Asigura functionarea optima a echipamentelor de sudura, a aparatelor de masura si a dispozitivelor auxiliare
  • Sudeaza cadrele metalice pentru incastrarea in perete;

Beneficii:
  • Pachet salarial atractiv
  • Tichete de masa
  • Contract individual de munca pe durata nedeterminata
  • Prime cu ocazia sarbatorilor Pascale si de Craciun

WIRQUIN Group are sediul în Franța și pe plan international prin 10 filiale ale sale. Grupul produce accesorii sanitare pentru băi, toalete și bucătării. O afacere de familie, fondată în 1977, Wirquin a continuat să crească, iar în 2013 a ajuns la o cifră de afaceri de peste 125 de milioane €, generat de 1.400 de persoane conduse de valorile companiei: spirit de echipa, performanță, determinare și mândrie. Întotdeauna cu idei inovative, Grupul proiectează în fiecare an produse noi pentru facilitarea vietii cotidiene individuale.

Expirat
SUDORI ROBOTI INDUSTRIALI  -  WIRQUIN ROMANIA