Publicat 06 Mai 2019 | Reactualizat 01 Iul 2019 | Expiră 06 Iul 2019

Sudori MigMag / Electrod / TIG in Olanda

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pentru multe companii cu care colaboram din Olanda, angajam Sudori cu experienta pe diferite tipuri: TIG / MIG MAG / ELECTROD. Experienta macar pe unul din aceste tipuri este necesară

- Sudura MIG/MAG, electrod si/sau Tig
- Tabla si/sau teava
- Se lucreaza pe baza fisei tehnice de lucru
- Uneori se executa si lucrari de asamblare/montaj.

Descrierea jobului

- Experienta relevanta - sudura MIG/MAG, electrod si/sau TIG
- Experienta de lucru pe baza de desen tehnic;
- Experienta cu lucrari de asamblare/montaj;
- Autorizatiile de sudura reprezinta un avantaj, dar nu sunt obligatorii
- Proactivitate si seriozitate

BENEFICII OFERITE

- Posibilitate de colaborare pe termen lung pentru persoanele care corespund profesional.
- Asistenta in limba romana, pentru orice intrebari si nelamuriri pe timpul sederii in Olanda
- Coordonatori care va asteapta la aeroport, va duc la primarie si la cazare
- Cazare avantajoasa cu camera proprie, internet si toate utilitatile necesare
- Asigurare medicala avantajoasa in Olanda, cu multe beneficii
- Contract de muncă olandez cu norma intreaga, pe perioada nedeterminata de timp
- Conditii de munca intr-un mediu modern si curat
- Salarii reale si decente, negociabile, in functie de disponibilitatea si experienta fiecaruia
- Salarii saptamanale, in Euro, prin transfer bancar, in fiecare zi de Joi a saptamanii
- Bani de km: tot ce e peste 10 km se calculeaza cu 0,19 euro/km, cate zile se lucreaza pe saptamana.
- In caz de nevoie la companie, se plateste si examenul VCA de securitate a muncii
- Pentru cei ce lucreaza pe o perioada indelungata de timp, se pot plati si autorizatii si cerificari
-Pentru recomandare de cunostinte, prieteni, colegi de lucru, care vin sa munceasca la Eastmen, dupa cele 3 saptamani lucrate, oferim o suma de 150 Euro net extra in salariu de baza.
-Pentru cei care nu necesita cazare oferita de noi, Eastmen ofera pe langa salariul net, o suma neta de 140 Euro / saptamana - ajutor de casa proprie. Aceasta suma o oferim si in cazul in care persoanele locuiesc in casa noastra la inceput, si se muta pe parcurs la adresa personala. Atat timp cat se locuieste in cazarea Eastmen insa, nu se scade nici o suma pe cazare din salariul net negociat.

Aplicati ACUM direct aici sau trimiteti-ne CV-ul Dvs la adresa de email work@eastmen.eu

Va multumim!

www.eastmen.ro

Eastmen (cu atestat NBBU/ NEN 4400 / VCU) este o companie olandeza care se ocupă cu recrutarea și plasarea forței de muncă (personal tehnic calificat), în Olanda. Recrutam, selectam si angajam lucrători calificați pentru partenerii si clientii nostri olandezi, din birourile noastre din Utrecht, Romania si Budapesta. | Detalii: www.eastmen.ro | Email: work@eastmen.eu

Expirat

Sudori MigMag / Electrod / TIG in Olanda  -  Eastmen Human Resources B.V.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles