Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Sudori MIG/ MAG/ TIG / Start URGENT!

DE UITLENER B.V.
10 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Experienta dovedita de minim +/ - 4 ani in sudura MIG/ MAG/ TIG
Vorbitori de limba engleza sau germana ( nivel conversational )
Permis auto categoria B
Se poate lucra in echipa dar si individual

Descrierea jobului

Descrierea locului de munca:
- Diverse lucrari de mare anvergura sau lucrari mai mici
- Diferite materiale ( RVS, aluminiu, ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄otel etc )
- De cele mai multe ori activitatea se desfasoara la sediul (in interior) al clientului
- Citirea desenului/ plan constituie un avantaj
Se ofera :
Asistenta din partea firmei in obtinerea BSN si VCA ( Se organizeaza si plateste de catre firma De Uitlener)
Masina de companie folosita in interes de servici / in cazul in care doriti sa va deplasati cu autoturismul propriu la locul de munca se deconteaza 0,23 centi / KM )
Decontul deplasarii de drum * / Tara de provenienta a candidatului – Olanda
Costurile cazarii sunt suportate exclusiv de catre firma De Uitlener/ (1 persoana / camera)
Contract de munca comform legislatiei olandeze in vigoare cu plata saptamanala
Asigurare de sanitate inclusa
Salarizarea este intre 500 euro – 600 euro / 40 ore lucrate / saptamana in functie de experienta candidatului
Haine si truse de munca din partea companiei De Uitlener
NU se percepe comision inainte sau la angajare!

DE UITLENER este companie de recrutare olandeza recunoscuta prin profesionalism, seriozitate si respectul fata de angajatii sai. Suntem specializati si certificati in angajarea de personal cu meserii tehnice.

Publicat 17 Iun. 2024 Reactualizat 17 Iul. 2024 Expiră 17 Iul. 2024

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.