Publicat 19 Oct 2018 | Reactualizat 15 Nov 2018 | Expiră 18 Nov 2018

Sudori MIG-MAG/ TIG SI Tamplari OLANDA

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 3 ani experiență în muncă

Candidatul ideal

Agentie serioasa de recrutare cauta sudori cu experienta in tehnicile MIG-MAG si/sau TIG si tamplari pentru diverse santiere de constructii din Olanda.

Descrierea jobului

Cerinte:
-limba engleza/germana la nivel conversational
-experinta in domeniul constructiilor in strainatate, minim 3 ani -calificare in domeniu
-masina personala reprezinta un avantaj
-permis de conducere categoria B.

Beneficii:
-contract de munca pe 40 ore pe saptamana
-loc de munca stabil si sigur
-ore suplimentare platite separat
-cazare si asigurare medicala gratuite.

Va rugam sa aplicati cu un CV in limba engleza.

Techvisie BV este o companie de incredere care se ocupa de recrutarea de personal tehnic pentru angajatori din Olanda. Suntem de 15 ani pe piata din Olanda si momentan lucram cu mai mult de 500 de angajati din Olanda, Germania, Polonia, Ungaria si Romania.

Sudori MIG-MAG/ TIG SI Tamplari OLANDA  -  Techvisie B.v