Publicat 12 Aug 2017 | Expiră 12 Sep 2017

Sudori MIG MAG si Lacatusi confectii metalice| 1800-2800 lei

5 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CareerBox recruteaza SUDORI MIG MAG si LACATUSI CONFECTII METALICE pentru clientul sau , o importanta firma ce activeaza in domeniul producereii de CONFECTII SI PRELUCRARI METALICE de langa Timisoara (10 km ).

Descrierea jobului

Cerinte SUDORI MIG MAG
• Cunostinte foarte bune de :
- Desen tehnic
- Tipuri de sudura ( mig-mag, argon, etic)
• Calificare in domeniu (avantaj);
• Persoana organizata, serioasa, dinamica ;
• Disponibilitate de relocare.
• Abilitatea de a lucra in echipa ;
• Punctualitate si eficienta .

Cerinte LACATUSI CONFECTII METALICE
- Prelucrari mecanice

Oferta:
•Contract semnat cu firma de confectii metalice;
• Contract pe perioada nedeterminata;
• Pachet salarial motivant ( cuprins intre 1800 si 2800 lei net/luna);
•Prime de performanta;
•Tichete de masa;
•Un singur schimb;
•Angajare imediata;
•Posibilitate cazare decenta in Timisoara;
•Transport asigurat.

Noi, cei de la CareerBox suntem un grup de oameni tineri si pasionati, condusi de dorinta de inovare a procesului de recrutare in mod continuu, avand ca scop gasirea candidatului potrivit oricarui domeniu. Oferim servicii de recrutare personalizate si adaptate specificului si culturii organizationale ale fiecarui client in parte.

Expirat
Sudori MIG MAG si Lacatusi confectii metalice| 1800-2800 lei  -  Career Box Business Sevices