check_circle

Job verificat

|Publicat 19 Mar 2019 | Reactualizat 18 Apr 2019 | Expiră 19 Apr 2019

Sudori , Lacatusi si Operatori Debitare pentru SC ENERGO SA

5 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Datorita unor proiecte majore preluate , firma angajeaza sudori , lacatusi confectii metalice si operatori debitare oxi-gaz cu acetilena cu urmatoarele cerinte de ocupare a postului :
1.Sudor Mig-Mag
Cerinte obligatorii :
Studii :Scoala profesionala/curs calificare/in meseria de sudor .
Diploma sau certificat de calificare in meseria de sudor.
Experienta :3-5 ani in Sudarea tablelor si profilelor cu sarma plina sau tubulara

2.Lacatus Confectii Metalice
Studii: Curs calificare sau scoala profesionala de specialitate
Experienta -Sa detina cunostinte cu privire la:
Executie confectii metalice de tip hale industriale (stalpi, grinzi, ferme, console, contravantuiri)
Cunostinte semnificative de desen tehnic: tolerante, semne de prelucrare sudura

3. Opertori Debitare Oxi-Gaz cu Acetilena
Cerinte obligatorii:
Absolvent 10clase/Sc. Profesionala/Liceu sau Curs de Operator CNC
cu experienta minim 1 an pe masina de debitat oxi-gaz cu acetilena Cortina .

***Pot aplica pentru acest job si candidati care nu detin experienta ! Vor beneficia de instruire interna pe Instalatia de debitat oxi-gaz cu acetilena "Cortina ".

Activitatea se desfasoara la sediul firmei str. Zizinului nr.123 : Hala de productie

Descrierea jobului

Se Asigura :
- Salariu NET motivant
- Plata ore suplimentare, prime
- Tichete de masa
- Contravaloare transport pentru persoanele care nu au domiciliul in orasul Brasov

SC ENERGO SA are obiect principal de activitate producerea de confectii metalice si parti componente .
Pentru informatii suplimentare va rugam accesati
adresa Web: http://www.energobv.ro.

Expirat
Sudori , Lacatusi si Operatori Debitare pentru SC ENERGO SA  -  SC ENERGO SA