Publicat 25 Mar 2019 | Reactualizat 22 Apr 2019 | Expiră 25 Apr 2019

Sudori in Cluj Napoca si Jucu!

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pro Ideal Jobs angajeaza in Cluj Napoca si Jucu sudori!

Cerințele postului:

SUDOR:
- Certificat de calificare (nu este obligatoriu dar este un avantaj)
​- Experienta si competenta in domeniu specific
​- Cunoștințe de desen tehnic
- Cunoștințe de lăcătușerie

Descrierea jobului

Descrierea postului:

​- citește desene tehnice de baza si complexe, a instrucțiunilor de lucru
​- înțelege toate elementele esențiale ale specificațiilor tehnice si modul in care acestea se aplica procesului de asamblare
- instalează si îndepărtează transportul de la manipulator in timpul fazelor de producție si testare
​- efectuează asamblare, reglare, testare pe transportatoarele model SV si SVN
- produce lucrări de asamblare la benzi transportatoare sau componente in timpul specificat
​- responsabil pentru asamblarea componentelor la un produs finit sau semifinit

Beneficii:
​- salariu peste medie
- tichete de masa
- transport asigurat
- posibilitatea de a efectua ore suplimentare plătite dublu
- bonus de recomandare
​- prime de Paste si de Crăciun

Program:
- 2 schimburi (06:00 - 14:00; 14:00 - 22:00)

We are a leasing personnel company and also recruitment and selection. We help our clients to find the best suitable candidates and also we offer consultancy for our candidates to find the best jobs on the market.

Our activities are based on:

- Recruitment and Selection

- Leasing personnel

- Employment through a temporary work agent

- Head Hunting

- Psychological tests

- Payroll

- Consultancy in labour legislation

Expirat
Sudori in Cluj Napoca si Jucu!  -  PRO IDEAL JOBS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles