Publicat 28 Iun 2019 | Expiră 29 Iul 2019

Sudori electric procedura 111

8 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta profesionala de cel putin 5 ani
- Sa fie autorizati in procedeul de sudare 111
- Studii de specialitate: calificare de sudor - procedeul 111;
- Seriozitate maxima
- Spiritul de observaţie, rigurozitatea, conştiinciozitatea cu care respectă normele de securitatea muncii
- Cunoasterea limbii spaniole/engleze la nivel mediu conversational si tehnic (terminologie de specialitate) prezinta un avantaj
- Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

- Sa stie sa interpreteze planul si sa identifice dupa plan procedeul de sudura
- Sa lucreze individual si in echipa
- Sa aleaga singur parametrii de sudura
- Capacitatea de a identifica defectele apărute la piesele prelucrate sau la echipamentele folosite
- Pachet salarial la nivel european
- Detalii complete se vor discuta in cadrul interviului.

Societatea noastra isi desfasoara activitatea in montajul si mentenanta echipamentelor industriale.

Expirat

Sudori electric procedura 111  -  SC TERRAL WIND SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles