Sudor

Tipul job-ului
Salariu 4000 EUR
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

Oferim lucrari pentru sudori MIG/MAG si TIG.

Postul este în companii irlandeze și contractul este direct cu angajatorii irlandezi.

În funcție de abilități, jobul presupune asamblarea și sudarea produselor feroase sau din oțel inoxidabil.

Salariul brut în funcție de competențe este de 14-20 € pe oră.

Așteptări pentru candidat
  • Abilitatea de a interpreta și înțelege desene
  • Experienta in sudarea si asamblarea produselor metalice
  • Capacitate de sudare Tig 0,9-10 mm otel inoxidabil
  • Capacitate de sudare MiG de la 1,5 mm la 15 mm din oțel inoxidabil
  • 3 ani experiență pe o poziție similară
  • Capacitatea de a lucra din proprie inițiativă
  • O înțelegere clară a interpretării dimensiunilor
  • Pașaport UE sau pașaport ucrainean

Compania ofera
  • Rambursarea costurilor (bilet de avion către Irlanda și costuri de transport)
  • Salariu 1x pe saptamana
  • Incepand plata - 14-20 € pe ora/brut.
  • Suport companie in intocmirea documentelor necesare pentru a lucra in tara
  • Firma ofera cazare
  • O persoană de contact personală din Irlanda

FĂRĂ COMISION!
Așteptăm CV-ul tău în engleză sau rusă si la: kristjan.koik@tradesemploy.ee
Publicat 15 iul. 2022 Reactualizat 11 aug. 2022 Expiră 14 aug. 2022