SUDOR

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Companie multinationala,din Parcul Industrial Prejmer, cauta colegi pentru a-si completa echipa de Sudura

Candidatii ideali sunt persoane calificate si necalificate cu dorinta de a invata!
- persoane fara prea multa experienta, talentate,muncitoare, cu inclinatii spre domeniul tehnic,care vor sa dobandeasca cunostiinte si sa se perfectioneze in domeniul sudurii si al confectiilor metalice,
-seniori cu experienta in zona de sudura

Noii nostri colegi ar trebui sa aiba:
Minime cunostiinte in activitatea de sudura/lacatuserie
Abilitatea de a folosi sculele manuale
Minime cunostiinte de desen tehnic -ar fi un avantaj
Dorinta de invatare
Seriozitate si stabilitate
Precizie in executarea lucrarilor

Descrierea jobului

Realizeaza activitati/lucrari de sudura si montaj al caroseriilor auto conform specificatiilor si procedurilor de productie in conformitаtе cu sаrcinile primite dе la sеful ierarhic superior;
Executa lucrarile de sudura conform documentatiei tehnice si tehnologice;
Pregateste piesele pentru procesul de sudură
Este responsabil de asumarea calitatatii pieselor executate;

Daca esti pasionat de meseria si sarcinile descrise mai sus aplica cu incredere, iar urmatorii pasi ii vom parcurge impreuna.Alaturi de noi vei avea ocazia:

- Sa inveti /sa aprofundezi o meserie care iti place
- Sa fii pregatit de specialisti in domeniu
- Sa obtii experienta intr-o meserie valoroasa si de viitor
- Sa participi la constructia produsului finit: MICROBUZUL

Pe deasupra iti oferim:

Program de lucru : Luni - Vineri (8h/zi)-1 singur schimb
Salariu atractiv in functie de experienta
Bonusuri si prime de performanta lunare
Prime de Paste si de Craciun
Tichete de masa : 20.09 ron/zi;
Bonus de recomandare consistent
Ore suplimentare platite dublu
Spor de weekend -daca este cazul
Un mediu placut de lucru, suport in adaptare si invatare;
Abonament medical la o clinica privata ;
Transport asigurat din Brasov si din imprejurimi

Fondată în 1888, încă de la începuturile sale, Indcar a fost dedicată fabricării de caroserii. În primii ani, construind vagoane de pasageri, compania se specializează în prezent în fabricarea caroseriei de microbuze pentru transportul de pasageri. Misiunea noastră este de a garanta clienților noștri un produs pentru un transport eficient, sigur și confortabil.

Inovația face parte din ADN-ul nostru. A inova înseamnă a avansa și este baza noastră să creăm în fiecare zi un produs mai eficient și de calitate superioară. Filozofia noastră este de a face din design, confort și creativitate pârghiile de creștere pentru a fi mai competitivi și pentru a îmbunătăți continuu produsul.

Va asteptam in echipa INDCAR!
Publicat 24 mai 2022 Expiră 23 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos