SUDOR

COMPA SA SIBIU - 5 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Calificare adevacta - Sudor;
  • Experienta in sudura structuri metalice minim 2 ani.

Descrierea jobului

  • Executie corecta si cantitativa a operatiilor de sudare;
  • Verificare echipamente si control al parametriilor de sudura.
Beneficii:
  • Veniturile lunare pot depasi 4000 lei net;
  • Sporuri salariale si zile de concediu suplimentar;
  • Spor de 100% pentru ore suplimentare;
  • Prime 2720 lei net/an - neconditionat!
  • Bonusuri de productie; prime pentru imbunatatiri;
  • Cresteri anuale ale venitului;
  • Tichete de masa de 20 lei/zi;
  • Formare tehnica la locul de munca;
  • Cursuri gratuite de calificare sau re-calificare, certificate;
  • Sprijin pentru continuarea studiilor.

COMPA este o companie romaneasca privata, care activeaza in special in industria auto. Exporta aproape 85% din productia sa in 23 de tari, pe trei continente si are colaborari stabile cu cateva dintre cele mai importante companii internationale din industria auto. Dinamismul ultimilor ani este confirmarea unei preocupari permanente pentru extinderea parteneriatelor in industria auto si in alte industrii. Preocuparile pentru calitate si protectia mediului recomanda COMPA drept unul dintre cei mai de incredere producatori. Confirmarea este data de certificatele ISO 9001, ISO 14001 si TS 16949. COMPA este o marca in ascensiune, sinonima cu dezvoltare, calitate, inovatie si gandire strategica.

Publicat 20 mai 2022 Reactualizat 17 iun. 2022 Expiră 19 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos