SUDOR

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Departamente
Salariu 3000 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- cunoștințe de desen tehnic – nivel mediu
- calificare profesională ( sudor )
- seriozitate
- adaptabilitate de a lucra în echipă
- adaptabilitatea de a percepe un detaliu într-un stimul complex
- adaptabilitate la sarcini repetitive
- atenție distributivă
- memorie vizuală
- cunoștințe de limba germană – constituie avantaj.

Descrierea jobului

Descriere job:
- Execută operații de îmbinare prin sudare a pieselor cu respectarea tehnologiilor și a sarcinilor de producție primite zilnic în scopul realizării planurilor lansate în producție.
- Șlefuiește, polizează reperele în scopul realizării produsului finit.
Beneficii:
- contract individual de muncă pe perioadă nedeterminată
- tichete de masă – 20 lei
- zile de concediu suplimentare în funcție de vechimea totală în muncă – de la 21 la 25 zile lucrătoare
- primă de concediu – 15% din salarul de încadrare
- bonusuri lunare în funcție de realizări
- primă cu ocazia nașterii unui copil
- tichete cadou cu ocazia Sărbătorilor Pascale și a Sărbătorilor de iarnă
- asigurare medicală angajat și membrii familiei ( soț/soție și copii până la 18 ani )
- transport asigurat

Societatea Advantage Hema Innovation Technologies SRL – este o filială a firmei HEMA Maschinen – und Apparatenschutz GmbH cu sediul în Seligenstadt, Germania.
Firma are o experiență vastă și îndelungată în proiectareașsi fabricarea sistemelor de protecție pentru mașini – unelte, înca din 1977 firma a produs burdfe la sediul din Germania.
Astăzi compania desfășoară o activitate multinațională în mai multe sedii de producție, fiind integrate într-o rețea de desfacere pe piața internațională.și îmbunătățit continuu cu ajutorul personalului experimentat din Germania.
Publicat 17 mai 2022 Reactualizat 14 iun. 2022 Expiră 16 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos