Sudor

Adecco Romania - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

Client Description:

Adecco Resurse Umane angajeaza pentru clientul sau - companie multinationala din Craiova,

SUDOR

Responsibilities:

  • Are atributii in ce priveste sudarea pieselor metalice de aceeasi compozitie chimica sau compozitii chimice apropiate, imbinarea elementelor componente ale constructiilor metalice;
  • Trebuie sa cunoasca procedeele pentru obtinerea imbinarilor sudate;
  • Pentru executarea unei cusaturi de sudura de buna calitate, sudorul trebuie sa aleaga materialul de adaos si fluxurile corespunzatoare calitatii si proprietatilor mecanice ale metalului de baza si sa regleze regimul de sudura optim;
  • Trebuie sa cunoasca conditiile de calitate ale produselor executate, regulile de exploatare tehnica a utilajelor folosite.

Candidate Profile:

  • Studii generale si curs calificare;
  • Experienţă şi vechime în domeniu ;
  • Responsabilitate, corectitudine, vigilenta in verificarea calitatii produselor;
  • Cursuri, instruiri pregatire profesionala, EN 287: 2011.

Beneficii :

  • Salariu atractiv;
  • Tichete de masa;
  • Disponibilitate de a lucra in ture (8h/zi);
  • Mediu de lucru placut.

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.
Publicat 27 apr. 2022 Reactualizat 25 mai 2022 Expiră 27 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos