Sudor (strainatate)

De Rooy
2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Competență în sudarea MIG și MAG (sudarea in AL este binevenita)
  • Experiența într-o poziție similară
  • Capacitatea de a citi desenele tehnice
  • Abilitatea de a lucra în echipă
  • Disponibilitate deplasare si program prelungit

Descrierea jobului

Compania de transport De Rooy cauta pentru garajul din Eindhoven (Olanda):
2 Sudori-lăcătuș/montator (cu experienta)

Responsabilități:
- Sudare
- Pregătirea elementelor pentru sudare (șlefuire, ardere)
- Asamblarea și demontarea structurilor din oțel
- Atitudine responsabila fata de calitatea elementelor fabricate și a echipamentelor încredințate

Oferim:
- Contract de muncă olandez
- Condiții salariale lunare foarte bune
- Salariu de bază de la 2.333 Euro/lună, plus ore suplimentare plătite conform Contractului Colectiv de Muncă
- Se lucreaza 3 săptămâni în Olanda și o săptămână liberă
- Cazare si asigurare oferite de companie
- Transport organizat pe cheltuiala angajatorului
- Instruire, sprijin în implementare de la o persoană cu experiență

De Rooy este o companie olandeză de transport. Suntem lider în transportul de camioane noi și tractoare agricole. Lucrăm în întreaga Uniune Europeană. Clienții noștri sunt: Volvo, DAF, MAN, IVECO, Scania, Mercedes, New Holland.

Publicat 5 Ian. 2023 Reactualizat 4 Febr. 2023 Expiră 4 Febr. 2023

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.