de ani Fără Frică...

Publicat 14 Ian 2016 | Expiră 15 Feb 2016

SUDOR – MIG MAG

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- absolvent studii medii sau scoala profesionala
- sudor calificat
- cunostinte de desen tehnic si prelucrari mecanice(lacatuserie, montaj)
- experienta in sudura MIG-MAG de minim 2 ani
- disponibilitate pentru lucrul in schimburi
- bune abilitati de comunicare si relationare
- seriozitate, responsabilitate si implicare

Descrierea jobului

- sudura pe robot de sudura , sudura in puncte si manual
- verifica prinderea si asezarea pieselor in dispozitiv inainte de inceperea ciclului de sudura
- controleaza piesele conform documentatiei de control
- efectueaza controlul vizual al sudurii
- colaboreaza cu programatorul robotilor de sudura

Posibilitatea implicarii intr-un proiect nou.
Pe langa salariu, se ofera si alte beneficii dintre care amintim:transport asigurat, tichete de masa, abonament servicii medicale.

Terwa Romania este o companie cu capital strain si este o organizatie flexibila si inovativa, specializata in dezvoltarea, fabricarea si comercializarea diferitelor componente metalice destinate industriilor automotive, constructii si prefabricate.Clientii Terwa sunt companii din Germania, Ungaria, Franta, Olanda, Belgia, Anglia, Finlanda. Prelucrarea componentelor metalice se face cu masini cu comanda numerica de ultima generatie.O gama variata de produse destinate industriei de prefabricate si constructii se livreaza direct din stoc sau la cererea clientului. Principalele grupe de produse sunt: ancorele pentru ridicarea materialelor de constructii prefabricate si accesoriile acestora, carlige pentru ridicare, cuple de rezistenta si sisteme pentru ridicarea si fixarea elementelor prefabricate. www.terwa.com

Expirat
SUDOR – MIG MAG  -  Terwa Romania SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles