Sudor Mig-Mag

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Pro iDeal Jobs angajeaza Sudor Mig-Mag pentru o companie cu capital olandez, care confectionează benzi transportoare in forma de spirala.
Locatia: Jucu, Parcul Tetarom, Jud. Cluj
Program: Full-time – 06:00 – 15:00 (o ora pauza)

Cerinte:
Certificat de calificare sau experiența anterioara in sudura;
Cunoasterea dispozitivului de taiere cu plasma, a dispozitivelor de masurare si a uneltelor manuale utilizate;
Bune cunoștinte de desen tehnic;
Experienta sau cunostinte de lacatusarie - constituie un avantaj;

Descrierea jobului

Responsabilitățile tale:
Citesti desenele tehnice;
Utilizezi dispozitive de masurare;
Construiesti cadre spiralate si piese atasate;
Participi la instruirea si indrumarea noilor angajati;
Participi activ la imbunatatirea continua a produselor si a proceselor;

Beneficii:
Pachet salarial in funcție de experiența;
Transport asigurat din localitatile: Dej, Gherla, Campia Turzii, Turda, Cluj-Napoca, Apahida;
Tichete de masa in valoare de 20 de lei pentru fiecare zi lucratoare;
Abonament 7 Card;
Pachet servicii medicale private la clinica Regina Maria;
Bonus si tichete cadou de sarbatori;
Suport financiar pentru situatii speciale;
Bonus la recomandarea unui angajat nou;
Echipament modern de muncă;
Evaluarea anuala a performantei cu posibilitatea de creștere salariala in functie de rezultate;

Pentru mai multe detalii suna la numarul de telefon 0787840094

Pro iDeal Jobs este o agenție de recrutare, specializată în leasing personal, recrutare și selecție de personal.
Obiectivul nostru principal este să fim întotdeauna prima ta alegere, deoarece dorim să stabilim un parteneriat pe termen lung cu tine. Suntem aici pentru a vă oferi suportul nostru deplin, asigurând doar servicii de calitate, transparente și de încredere.
Ne ajutăm clienții să găsească cei mai buni candidați și de asemenea, oferim consultanță candidaților noștri pentru a găsi cele mai bune locuri de muncă de pe piață.

Publicat 16 mai 2022 Reactualizat 13 iun. 2022 Expiră 15 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos