de ani Fără Frică...

Publicat 13 Nov 2019 | Reactualizat 12 Dec 2019 | Expiră 13 Dec 2019

Sudor MIG-MAG

5 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 3 ani experiență în Productie, Auto / Echipamente, Naval / Aeronautic, Specialisti / Tehnicieni, Service / Reparatii

Candidatul ideal

Experienta de minim 3 ani in ateliere destinate:
Fabricarii rezervoarelor, cisternelor, cazanelor, containelelor si/ sau sasiurilor;
Citire plan tehnic.

Descrierea jobului

Utilizarea procedeului de sudura MIG-MAG in confectionarea sasiurilor din profile de otel si confectionarea cisternelor din aluminiu;
Se asigura formare in Sudura Aluminiu;
Se solicita atentie la detalii si acuratete in munca ;
Respectarea normelor de igiena si securitate este imperativa ;

Agentie de munca temporara cu sediul social in Franta, MULTIPOLE Interim Bretagne, parte a grupului Multipole Interim, se prezinta pe piata locurilor de munca cu numeroase oferte in domeniile: agro-alimentar, industrie, agricultura, constructii, turism si transport.

Sudor MIG-MAG  -  Multipole Interim Bretagne SAS

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles