Publicat 15 Oct 2019 | Reactualizat 14 Nov 2019 | Expiră 15 Nov 2019

Sudor MIG/MAG, 13€ (limba germana este obligat!)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Descrierea jobului - Germania

În prezent, pentru clientii nostri din sudul germaniei cautam sudori MIG/MAG calificati cu experienta de maxim 4 ani sau mai mult.

- Sudarea MIG/ MAG dupa desen tehnic
- pregătirea elementelor
- prelucrarea metalelor si tabla/tevi etc.

Descrierea jobului

Cerinte:
- cunoștințe de limba germană – la nivel conversațional este obligat
- experiență în domeniu de minim 4 ani
- calificare/examen in domeniu
- seriozitate și punctualitate din partea candidaților

Oferim:
- Organizarea cazării la locul de angajare
- contract de muncă în termeni germani
- asigurarea socială și de sănătate
- salariu atractiv și punctual

Lederer GmbH este o companie în germaniă care se ocupă cu servicii de plasare a forței de muncă furnizare de personal peste 350 de angajati în Germania.De peste 23 de ani ne specializăm în sprijinirea întreprinderilor industriale şi meşteşugăreşti cu muncitori calificaţi.

Aici găsești pagina noastră: www.lederer-zeitarbeit.de

Expirat

Sudor MIG/MAG, 13€ (limba germana este obligat!)  -  Lederer GmbH Nürnberg

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles