Publicat 24 Iun 2019 | Reactualizat 15 Iul 2019 | Expiră 24 Iul 2019

Sudor /Lacatus /Tubulatori/Navali Italia salariu 2500 euro

40 posturi

Candidatul ideal

Cautam persoane:

  • calificate in domeniul in care activam
  • experienta constituie avantaj
  • capabile sa lucreze in echipa
  • sa indeplineasca sarcinile trasate de companie

Descrierea jobului

Trebuie doar sa fii Serios si sa iti faci treaba!

Iti oferim:

  • contract de munca pe termen lung
  • masa, transport si cazare asigurate
  • salariu peste 1500 euro NET

Plus Nav este o companie romaneasca , infiintata in 2005 si care activeaza in domeniul constructiilor si reparatiilor navale in santierele din Romania si din Italia!

Sudor /Lacatus /Tubulatori/Navali Italia salariu 2500 euro  -  S.C PLUS NAV S.R.L.