de ani Fără Frică...

Publicat 14 Nov 2019 | Expiră 14 Dec 2019

SUDOR, INSTALATOR, LACATUS MECANIC, MUNCITORI NECALIFICATI

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în muncă

Candidatul ideal

  1. Experienta in domeniul calificarii: minim 1 an
  2. Cunostinte din domeniul calificarii (cunoastearea unitatilor de masura, a dimensiunilor, semnelor etc)
  3. Persoana sociabila si dornica de a lucra intr-un mediu placut, alaturi de o echipa tanara.
  4. Disponibilitate de deplasari

Descrierea jobului

Muncitori calificati:

Experienta in domeniul calificarii: minim 1 an
Cunostinte din domeniul calificarii (cunoastearea unitatilor de masura, a dimensiunilor, semnelor etc)
Persoana sociabila si dornica de a lucra intr-un mediu placut, alaturi de o echipa tanara.
Disponibilitate de deplasari

Muncitori necalificati:

Experienta in domeniul constructiilor constituie avantaj
Cunostinte de utilizarea a sculelor de mana (cleste, pantent, flex, bormasina etc)

Tipul de activitate: Munca pe santier - in domeniul constructiilor de instalatii

Oferta:
Pachet salarial atractiv care se va discuta si negocia in urma interviului in conformitate cu experienta in domeniu.
Oportunitati de dezvoltare a carierei.

SUDOR, INSTALATOR, LACATUS MECANIC, MUNCITORI NECALIFICATI  -  HOT SNOW SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles