Publicat 03 Ian 2019 | Expiră 03 Feb 2019

SUDOR INSTALATOR CLIMA- Santierele se desfasoara in Franta

8 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Sa fie dispus sa lucreze in strainatate pe o durata mai indelungata
  • Isi doreste sa faca parte dintr-o echipa de profesionisti si sa invete constant lucruri noi
  • Este serios, responsabil, capabil sa lucreze cu termene limita
  • Sa stie sa lucreze in echipa si sa dea dovada de sinceritate in relatiile cu colegii, respectiv cu clientii;
  • Foarte important, sa nu aiba probleme cu alcoolul;

Descrierea jobului

  • Angajatul trebuie sa stie sa sudeze la pozitie teava neagra si galvanizata prin procedeul oxiacetilenic ( autogen ) sau electric, sa stie sa lucreze in echipe autonome, sa cunoasca planuri, sa nu BEA ALCOOL, sa fie CORECT cu colegii.
  • Este responsabil de munca pe care o presteaza pe santierele firmei noastre iar in acelasi timp beneficiaza de cazare utilata complet, tot firma se ocupa de transport de la cazare la santier si retur, in functie de munca depusa poate avea si prima.
  • Toate orele suplimentare sunt platite si nu recuperate in libere daca angajatul doreste,
  • programul de lucru este de Luni-Vineri de la 08h la 17h dar poate sa fie necesar sa lucreze si sambata bine-nteles renumerata.
  • Pentru mai multe detalii puteti contacta responsabilul cu angajarile la tel/ 0744.456.192 sau 0033612623075

MONTAGE INSTALLATION THERMIQUE ET COMME SRL este o societate care executa lucrari de instalatii si climatizare. incalzire termica in colaborare cu societati din Franta la cladiri de birouri, scoli, spitale, locuinte. Firma noastra are clienti seriosi de aceea si noi cautam angajati seriosi pentru a executa lucrari impreuna.

Expirat
SUDOR INSTALATOR CLIMA- Santierele se desfasoara in Franta  -  MONTAGE INSTALLATION THERMIQUE ET COMME SRL