Publicat 18 Feb 2020 | Expiră 20 Mar 2020

Sudor in Argon

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Scoala profesionala / Liceu Industrial
- Certificat / Atestat sudor
- Acuitate vizuala
- Indemanare
- Seriozitate

Descrierea jobului

- Sudura in argon
- Sudura in mig - mag

Beneficii:
- Asiguram un mediu de lucru pozitiv care incurajeaza cele mai bune rezultate.
- Salariu atractiv.
- Mediu de lucru tanar, placut si motivant.
-Sansa de dezvoltare si crestere in cadrul companiei.
- Oportunitate de training pentru o dezvoltare profesionala adecvata.

OVO DESIGN Furniture Group este o companie româno-canadiană cu o vechime de peste douăzeci și cinci de ani în România. Succesul de care se bucură pe piața internațională și românească se datorează conceptului companiei în care primează calitatea, seriozitatea, rapiditatea, satisfacția deplină a clientului.

Talentații noștri designeri, arhitecți, artiști plastici licențiați în arte plastice și decorative, chimiști, ingineri, se asigură că ideile dumneavoastră prind viață și oferă cele mai frumoase și practice soluții.

Printre realizările de seamă ale companiei se numără instituții prestigioase de stat, amfiteatre, ambasade, bănci, studiouri de televiziune, mobilier personalizat și dotări specifice pentru iahturi și vase de croazieră, numeroase vile, hoteluri, sedii de societăți

Expirat
Sudor in Argon  -  OVO DESIGN FURNITURE GROUP SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles