SUDOR, FREZOR CNC, CONTROLOR CALITATE, INGINER PROIECTANT

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2800 - 7000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ne marim echipa si cautam :
Sudor productie industriala, sudor montator, frezor CNC,controlor calitate, inginer proiectant senior.

Descrierea jobului

Candidatul ideal:
experienta pe un post similar minim 5 ani
capacitatea de a lucra in echipa (colectiv interdisciplinar)
Oferim:
apreciere competentelor
salariu competitiv in concordanta cu experienta
prime de performanta
transport sau decontare carburant
posibilitati dezvoltare profesionala
mediu de lucru placut

Specialist in subcontractare industriala, Mecano-sudura, Frezare, Prelucrare, Masini speciale, Matrite, Gabarite si Utilaje industriale, Automatizare, Inginerie.

Publicat 12 mai 2022 Reactualizat 19 mai 2022 Expiră 11 iun. 2022