Publicat 04 Feb 2019 | Reactualizat 06 Mar 2019 | Expiră 07 Mar 2019

Sudor (fara experienta)

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Esti proaspat absolvent al unui liceu/unei scoli profesionale si inca nu te-ai decis in ce directie va merge cariera ta?
Te pasioneaza domeniul mecanic si ai vrea sa te dezvolti in tehnologia sudarii?
Esti proactiv si dornic sa inveti in permanenta lucruri noi?
Ti-ar placea sa faci parte dintr-o echipa tanara si dinamica?
Accepti provocarile indiferent de cat de grele ar fi?
Cunosti limba engleza la nivel incepator/conversational ?

Daca raspunsul tau este "DA" la toate intrebarile de mai sus, esti exact persoana pe care o cautam!

Descrierea jobului

SAIPEM Romania in cadrul laboratorului de Sudura de la Aricestii Rahtivani dezvolta un program de instruire, formare si certificare in meseria de Sudor.

Ce oferim?
-Traininguri tehnice/dezvoltare profesionala
-Mediu de lucru dinamic
-Cele mai noi tehnologii in domeniul sudarii
-Contract individual de munca si cresteri salariale in functie de performante

Saipem Romania is a technology-oriented global contractor belonging to Saipem Group, one of the largest oil and gas contractors in the world. It operates as an international main contractor for the pipelines and sea-lines, power, environmental activities and infrastructures, with a sound reputation of reliability and excellence in engineering. Human resources are one of the strategic levers to achieve our targets All candidates are invited to send their detailed CV and letter of intent.

Expirat