Publicat 08 Feb 2021 | Reactualizat 08 Mar 2021 | Expiră 12 Mar 2021

Sudor - fabrica de ciment Medgidia

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Iată ce dorim să aduci la CRH România

•Domiciliu: Medgidia și imprejurimi;

•Experienta: > 2 ani;

•Studii: medii (liceu sau scoala profesional) cu profil tehnic, specializare sudura;

•Cunoașterea procesului de tăiere cu flacără oxiacetilenică;

•Sudura cu arc : orizontal / vertical;

•Citirea schemelor electrice si mecanice, cunoasterea principiilor de functionare a aparatelor mecanice si electrice;

•Orientare catre respectarea normelor de securitate si sanatate in munca, precum si a celor tehnice;

•Seriozitate, initiativa, disciplina, abilitati de comunicare si lucru in echipa;

•Capacitate de analiza, precizie si rigurozitate.

Descrierea jobului

Aceasta va fi misiunea ta

•Efectuarea operatiilor de sudura si debitare cu flacara oxiacetilenica precum si interventii mecanice la nivelul fabricii.

Iată cu ce ne dorim să ne ajuți la CRH România

•Debitarea și sudarea pieselor metalice;

•Sudarea și asamblarea pieselor si a altor elemente mecanice sau de structură;

•Determinarea echipamentului sau a metodei de sudare corespunzătoare pe baza cerințelor;

•Verificarea stării instalațiilor și echipamentelor și asigurarea condițiilor tehnice și de funcționare pe timpul schimbului;

•Asigurarea funcționării continue a echipamentelor mecanice în zone, luând toate măsurile de protecție și siguranță atât în timpul funcționării, cât și în reparații. Intervențiile în instalații se fac conform documentației tehnice, instrucțiunilor de lucru, regulilor de protecție a muncii și protecției împotriva incendiilor;

• Comunicarea permanentă cu personalul de flux si din alte departamente pentru a preintampina eventualele evenimente.

Pare deja postul perfect? Avem mai multe să-ți oferim

•Educație continuă - investim continuu în tine pentru a ne asigura că ai tot ce ai nevoie pentru a excela la locul de muncă și pentru a-ți îmbunătăți abilitățile;

•Bonus anual de performanță;

•Bonus de vacanță și 26 zile de vacanță;

•Tichete cadou de Paște, Crăciun, 1 &8 martie (femei);

•Asigurare de sănătate;

•Asigurare de viață:

•Tichete de masă:

•Transport și cazare dacă vii dintr-o altă localitate.

CRH (LSE: CRH, ISE: CRG, NYSE: CRH) este compania lider de materiale de construcții din lume, având aproximativ 78.000 de angajați în circa 3.100 de locații operaționale din 31 de țări. Aceasta este cea mai mare companie de materiale de construcții din America de Nord, cea mai mare companie de materiale grele de construcții din Europa și deține mai multe poziții strategice în regiuni economice emergente din Asia și America de Sud. CRH fabrică și furnizează o gamă de materiale de construcții integrate, produse și soluții inovatoare care pot fi găsite pretutindeni în domeniul construcțiilor, de la proiecte majore de infrastructură publică până la clădiri comerciale și structuri rezidențiale. CRH, o companie prezentă în topul Fortune 500, este membru constituent al indexului FTSE 100, EURO STOXX 50, ISEQ 20 și în indicele de durabilitate Dow Jones Europa (DJSI). Acțiunile CRH de tip American Depositary Shares sunt listate pe bursa NYSE.

Pentru informații suplimentare vizitați www.crh.com

Expirat
Sudor - fabrica de ciment Medgidia  -  CRH Ciment (Romania) S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles