Publicat 16 Feb 2021 | Reactualizat 19 Feb 2021 | Expiră 19 Mar 2021

SUDOR ELECTRIC/ LACATUS MECANIC

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-SERIOZITATE
- BUNA ORGANIZARE
- ABILITATI DE RELATIONARE IN CADRUL ECHIPEI

Descrierea jobului

- OPERATIUNI DE DEBITARE ,GAURIRE ,POLIZARE ,ROLUIRE IMBINARI MECANICE
- OPRERATIUNI DE ASAMBLARE /MONTAJ
- OPERATIUNI DE SUDURA OTEL. INOX
- INTRETINERE ECHIPAMENTE DE LUCRU
- DISPONIBILITATE DEPLASARE IN DELEGATII

Firma infiintata in 2005 specializata in lucrari de montaj conducte si echipamente tehnologice statii distributie carburant auto si depozite auto;asistenta tehnica pentru echipamentele comercializate si service statii distributie carburant.

Expirat
SUDOR ELECTRIC/ LACATUS MECANIC  -  PRIORITY MULTISERV SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles