Publicat 07 Ian 2019 | Reactualizat 06 Feb 2019 | Expiră 07 Feb 2019

Sudor electric - instalatii; Frigotehnist; Instalator

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Sudor electric pentru instalatii:
- calificare: sudor;
- experienta profesionala: minim 1 an;
- seriozitate, disciplina, lucru in echipa, adaptabilitate, atentie la detalii, abilitati de comunicare;
- capacitate de organizare;

Frigotehnist, instalator tehnico-sanitar:
- calificare in domeniul tehnic: instalator, frigotehnist, tehnician ventilatii, etc;
- experienta in domeniul tehnic - instalatii termice, sanitare, ventilatii, climatizare;
- capacitate de lucru in echipa;
- atentie la detalii, spirit de initiativa, auto-organizare;
- seriozitate, punctualitate;
- permis de conducere categoria B reprezinta un plus;

Descrierea jobului

Sudor electric:
- Executarea lucrarilor de instalatii unde sunt necesare operatiuni de sudura electrica;
- Contract pe perioada nedeterminata;
- Salariu motivant;
- Tichete de masa;

Frigotehnist:
- diagnosticarea si rezolvarea deficientelor de functionare a instalatiilor de climatizare;
- activitati de montaj, mentenanta si punere in functiune a instalatiilor de climatizare;
- raspunde de calitatea lucrarilor executate;

Instalator tehnico-sanitar:
- executarea lucrarilor de instalatii: termice, sanitare;

Suntem o companie privata, infiintata in 1998. Profilul nostru de activitate este prestari servicii in domeniul constructiilor - instalatii pentru constructii. Ne ocupam de instalatii termice, sanitare, ventilatie si climatizare. Avem o echipa tanara care doreste sa se extinda prin primirea in alaturi de noi a unor angajati seriosi, dornici sa invete lucruri noi.

Expirat
Sudor electric - instalatii; Frigotehnist; Instalator  -  SC PROMO-MONTINSTAL SRL