Publicat 18 Iun 2019 | Reactualizat 16 Iul 2019 | Expiră 19 Iul 2019

Sudor Cluj-Napoca

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal:
- Cunostinte generale de tehnologia constructiilor metalice sudate.
- Cunostinte generele de desen tehnic.
- Cunostinte de citirea si interpretarea desenelor tenice.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
- citirea si interpretarea desenelor.
- pregarirea materialelor conform desenelor.
- asamblarea lor prin sudura conform cerintelor din desen si/sau proiect.
- finisarea suprafetelor sudate .

Nota:
Experienta si domiciliul in Cluj, prezinta un avantaj.
Angajam si din localitati limitrofe.

Suntem importator si depozit cu ridicata al produselor din otel carbon, otel inoxidabil si aluminiu .
Facem parte din grupul Olivini-Eridian Italia , cu experinta de peste 60 ani in distribuita locala a produselor din otel.
In Cluj -Napoca grupul a investit intr-un Center Service in suprafata de 2500mp.
Diversitatea si flexibilitatea constituie forta societatii noastre.

Expirat
Sudor Cluj-Napoca  -  KUERYO STEEL SRL