Publicat 20 Mai 2019 | Expiră 19 Iun 2019

Student - Asistent Executor Judecatoresc

3 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 1 luna experiență în muncă

Candidatul ideal

- Capacitatea de a lucra cu documente;
- Cunostinte foarte bune de operare PC (MS Office);
- Atentie sporita la detalii;
- Capacitate de organizare si prioritizare a activitatilor;
- Responsabilitate;
- Capacitate de lucru in echipa;
- Punctualitate;

Descrierea jobului

- inregistrarea, multiplicarea si arhivarea documentelor si alte activitati specifice;

- completare registre;

- inregistrare si procesare corespondenta;

- depunerea cererilor tip la institutiile publice;

Biroul executorilor judecatoresti Ochian Doru - Catalin si Neneci Alexandru este specializat in indeplinirea procedurilor de executare silita, notificarea actelor, recuperarea creantelor si punerea in executare a dispozitiilor cu caracter civil din titlurile executorii.

Student - Asistent Executor Judecatoresc  -  SCPEJ Ochian Doru - Catalin si Neneci Alexandru