Publicat 07 Aug 2008 | Reactualizat 05 Sep 2008 | Expiră 07 Sep 2008

Strungari, frezori, rectificatori

8 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Strungar, frezor sau rectificator calificat.
Cunostinte de desen tehnic.
Experienta minim 3 ani

Descrierea jobului

Prelucrarea pieselor metalice, pe strunguri, freze si masina de rectificat.
Ajustarea si marcarea pieselor finite.
Ambalarea si pregatirea pieselor pentru livrare.

De peste 1 an si jumatate activam in domeniul prelucrarilor metalice. Printre clientii nostri se numara companii importante din industria alimentara, transport feroviar si industria constructiilor de masini si aeriene.

O dovada a calitatii produselor si serviciilor oferite de catre S.C. A&I Attza Construct sunt tocmai numarul in continua crestere al clientilor din tara atat cat si din afara, alaturi de sporirea si diversificarea gamei de produse.

In cadrul societatii lucreaza peste 8 angajati aferenti sectorului de productie, alaturi de personalul TESA.

Stabilirea valorii produselor este bazata exclusiv pe volumul de munca si resursele necesare unui nivel ridicat de calitate. Astfel, suntem capabili sa va oferim printre cele mai convenabile preturi din sectorul nostru de activitate.

Expirat
Strungari, frezori, rectificatori  -  A&I Attza Construct

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles