Strungar/prelucrator prin aschiere/lacatus

Hip Com 3 S.R.L. - 1 poziție
Oraș de lucru
Salariu 2500 - 3000 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • NIVEL STUDII: MEDII / LICEALE – de specialitate prelucrator prin aschiere;
  • CALIFICARI/SPECIALIZARI NECESARE: Certificat de calificare in meseria de strungar/prelucrator prin aschiere.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
  • Interpretarea şi utilizarea documentaţiei tehnice;
  • Selectarea vitezei, ustensilelor şi materialelor, a uneltelor de fixat şi pieselor de lucru;
  • Reglarea dispozitivelor maşinii;
  • Pregătirea materialelor în vederea prelucrării prin aşchiere;
  • Prelucrarea cu maşina a pieselor de diferite forme şi mărimi, aducându-le la dimensiunile, acurateţea şi finisajul de suprafaţă specificate, efectuarea tăieturilor fine;
  • Controlul pieselor prelucrate prin strunjire; etc.

Beneficii:
  • Salariul este cuprins intre 2500 - 3000 RON;
  • Bonuri de masa 20 lei /zi / lucru
  • Prima de craciun si paste
  • Decontare transport

Companie mijlocie care se ocupa cu productia de piese de metal si plastic pentru diverse domenii de activitate.
Publicat 18 apr. 2022 Reactualizat 16 mai 2022 Expiră 18 mai 2022