Strategic Buyer

LIBRARIE.NET - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Am aprecia să aplici doar dacă:
-ai experiență în achiziții de minim 1 an
-te descurci fără probleme în limba engleză
-ești o persoană analitică, perseverentă și atentă la detalii
-te descurci cu openoffice calc și nu te sperie tabelele

Descrierea jobului

În prezent ne-am decis să ne extindem gama de produse comercializate și căutăm Strategic Buyer care:
-să identifice noi categorii de produse
-să selecteze produse vandabile din noile categorii și să le achiziționeze pentru noi
-să identifice canale de achiziții și noi parteneri internaționali
-să urmărească prezentarea pe site a noilor produse
-să analizeze competiția pe piață a produselor
-să prezică vandabilitatea noilor produse
-să calculeze indici de performanță

Descrierea companiei

Un brand de incredere

Incepand cu anul 2001, LIBRARIE.NET SRL a castigat interesul iubitorilor de carte din Romania, facilitand accesul tuturor romanilor la carti, prin preturi foarte bune si cea mai bogata oferta de titluri; fiind lider pe piata cartii online cu peste 2.500.000 de clienti in cei peste 20 de ani de activitate.

Preturi mici

Nu am ezitat niciodata sa cautam sa oferim clientilor nostri pretul minim, de aceea reducerile oferite de noi cu greu se gasesc in alta parte.

Mai mult decat carti

Desi peste 80% din oferta noastra consta in carti, oferim o bogata oferta de titluri de filme si muzica, materiale de birotica si papetarie, precum si numeroase categorii de jucarii.

Publicat 25 mai 2022 Expiră 24 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos