de ani Fără Frică...

Publicat 26 Oct 2019 | Expiră 26 Nov 2019

Store manager

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienţa :
Experienţa în management operaţional, în pret-a-porter sau în distribuţie, este indispensabilă, cât şi experienţa solidă intr-un centru de profil.
Limba engleza - obligatoriu
Limba franceza - desirabil

Atuurile :
Gustul performanţei, satisfacerea clienţilor şi munca în echipă sunt principalele motoare ale activităţii.

Descrierea jobului

Indrumă şi animă echipa pentru a dezvolta performanţele magazinului. Recrută, însoţeste şi face să evolueze fiecare dintre colaboratori.

Responsabilitaţi :
Manager pe teren, animaţi într-un spirit dinamic o echipă de (5 la 10 persoane) pentru a dezvolta performanţele magazinului. Motivaţi, însoţiţi si faceţi să evolueze toţi colaboratorii, pe baza competenţelor fiecăruia. Puneţi în valoare colecţiile, în concordanţă cu politica de merchandising. Pasionat(ă) de modă, un/o adevarată comerciantă, leadershipul de care daţi dovadă este un motor pentru întreaga echipă pentru a va urma.

Integrarea :
La sfârşitul unei perioade de training într-unul dintre magazinele "şcoală", veţi dispune de toate resursele pentru a duce la îndeplinire cu succes misiunile încredinţate.

Descrierea companiei

PE SCURT,

Creata în 1984, Camaïeu a devenit o marca puternica cu aproximativ 1000 de magazine implantate în 17 tari.

Camaïeu dispune de propria sa retea de magazine.
Sunt magazine concepute ca niste adevarate spatii dedicate feminitatii.

Grupul Camaïeu se mândreste cu un numar de aproximativ 6000 de colaboratori, care lucreaza pentru a propune în fiecare saptamâna 100 de produse noi în magazine.

IN CIFRE,

982 de magazine în lume (dintre care 584 în Franta)*

17 tari (Arabia Saudita, Bahreïn, Belgia, Emiratele Arabe Unite, Franta, Italia, Kuweit, Luxemburg, Maroc, Polonia, Qatar, Republica Ceha, România, Rusia, Slovacia, Spania si Ungaria)

5842 de colaboratori (dintre care 4011 în Franta)*

30 de milioane de cliente

60 de milioane de produse vândute

810 milioane de euro cifra de afaceri fara taxe (2010)

84,5 milioane de euro rezultat net (2010).

Expirat
Store manager  -  S.C. CAMAIEU MODA ROMANIA S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles