Store Manager /Sef magazin - Orange Store

ELECTRIC PLUS - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Minim 1 an experienta intr-o pozitie similara de management
- Orientare spre rezultate
- Capacitate de a lua decizii si de a seta prioritati
- Excelente abilitati de comunicare si negociere
- Aptitudini organizatorice, initiativa, flexibilitate
- Studii medii/superioare

Descrierea jobului

- Este responsabil de îndeplinirea planului de vânzări cantitativ si calitativ pe magazin;
- Este implicat în compensarea subordonaţilor direcţi prin stabilirea obiectivelor lunare;
- Monitorizează rezultatele de vânzări şi identifică ariile de îmbunătăţire;
- Se asigură că procedurile zilnice ale reprezentantilor de vanzari sunt respectate şi realizate în totalitate;
- Asigură instruirea permanentă a reprezentatilor de vanzari, furnizează feedback şi îi sprijina in activitatea din magazin;
- Monitorizeaza utilizarea eficienta a resurselor alocate;
- Participa la procesul de evaluare anuală al tuturor reprezentantilor de vanzari din subordine;

BENEFICII:
• Posibilitatea de a te dezvolta personal si profesional intr-o echipa de profesionisti,
• Beneficiezi de cel mai bun program de mentoring, training si coaching pentru dezvoltarea abilitatilor de management,
• Venituri corelate cu realizarile individuale, intre 2.500 si 6.000 de lei net
• Bonusuri trimestriale in functie de obiective,
• Concursuri periodice cu premii diverse,
• Posibilitati reale de avansare in cariera,
• Asigurare medicala si asigurare de viata private,

ELECTRIC PLUS SRL BACĂU este partener Orange din 1998 si detine o retea de 38 magazine Franciza Orange, comercializeaza produse si servicii GSM , 200 de angajati.
Publicat 11 mai 2022 Expiră 10 iun. 2022